www.imart-print.com.ua C.M.Y.KДля друку приймаються:

Файли в форматах * .TIF (Adobe Photoshop).

Всі векторні елементи, в тому числі шрифти повинні бути конвертовані в криві, колірні палітри в режим CMYK. Макети повинні бути в реальному розмірі (1: 1).

Чорний колір складовою: С – 60%, M – 60%, Y – 60, K -100%.

  • У макетах для друку інтер’єрної реклами максимальна роздільна здатність растрових елементів не повинна перевищувати 150dpi. Рекомендовано до роботи 75-100dpi.
  • В макетах для друку зовнішньої реклами максимальна роздільна здатність растрових елементів не повинна перевищувати 75dpi. Рекомендовано до роботи 50-60dpi.

Повинен бути прибраний альфа канал, а також всі шари дложна бути зведені.

Рекомендується при збереженні * .TIF формату НЕ використовувати стиснення, а після збереження скористатися будь-яким архіватором, наприклад WinZip, winRAR, 7z. Це істотно скоротить розмір вихідного файлу.

При використанні формату * .jpeg для растрових зображень слід пам’ятати, що ступінь стиснення досягається за рахунок втрати якості зображення.

Технічні характеристики:

  • Максимальна ширина друку на банері 3,2м (360dpi). Максимальна ширина друку на оракалі 1,6 м.
  • Максимальна ширина ламінування 1,6 м. Друк банерів, друк плівки, оракалу, паперу, плакатів, візиток і флаєрів.

Монтаж банерів і металоконструкцій. Виготовлення брендволу, прессволов, спотикач, штендер, друк і продаж павуків. Розробка макетів будь-якої складності. За рахунок особистого виробництва друк будь-якого обсягу виробляється протягом доби.